Ensar evden eve nakliyat eşyalarınızı depolama hizmetiyle sektördeki rakiplerinden farklılığını ortaya koymuş bulunmaktadır. Tüm eşyalarınızı depolama hizmetimizden faydalanarak muhafaza edebilirsiniz.
Firmamız depolama hizmetlerinde Kayseri Organize Sanayi bölgesinde 5500 m2 açık alan 4000 m2 kapalı alan olarak yeniden yapılanmıştır. Depolanan eşyalarınıza 24 saat bekçili ve her tür su sel deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.
Depolarımızda mevcut olan tüm ürünlerinizi dilediğiniz vakitte tekrar teslim alabilme imkânına sahip bulunmaktasınız.
Depolanacak eşya özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki seri numaralı kutulara (konteynır) evlerin önünde doğrudan yüklenip kapatılarak depo tesislerimize taşınmakta ve depolanmaktadır. Ayrıca depolanacak eşyalar döküm listesine ayrıntılı olarak yazılarak karşılıklı imzalatılarak müşteriye sunulmaktadır.
Firma personellerimiz eşyalarınızın depolanışı ve depolanma sonrası saklama işlemleri konusunda son derece iyi eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.
Depolarımız siz müşterilerimizin ürünlerinin güvenli bir şekilde saklanabilmesi ve korunabilmesi için her türlü ortamın sağlandığı alanlardan meydana gelmektedir.
Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız